TUR BİLGİLERİ
Mersin-Tarsus-Adana Çıkışlı
OLYMPOS TATİLİ
08 Temmuz 2020
12 Temmuz 2020
700 ₺
Tur Arama
FARKLI TARİH SEÇENEKLERİ
08 Temmuz 2020 - 12 Temmuz 2020 Yarım Pansiyon
700 ₺
15 Temmuz 2020 - 19 Temmuz 2020 Yarım Pansiyon
700 ₺
22 Temmuz 2020 - 26 Temmuz 2020 Yarım Pansiyon
700 ₺

OLYMPOS TATİLİ
YAZ BOYU HER CUMARTESİ VE HER ÇARŞAMBA ÇIKIŞLI

 3 GECE 4 GÜNDÜZ
Kahvaltı (3) | Akşam Yemeği (3) | | Konaklama(3) | Rehberlik Hizmetleri | Seyahat Sağlık Sigortası Dahil 

Aktiviteler: Antik Kent Gezisi • Club Programları • Adrasan Plajı • Tekne Turu • Mehtap Turu • Yanartaş Gezisi • Su Sporları
Konaklama: Türkmen Ağaç Evleri

Tatil Sezonu başlıyor! 
Bu yaz aktiviteye ve tatile doy!
Unutulmaz anlar yaşa! Hisset!
Senin için, benim için, onun için, yine, yeniden, bir kez daha, yüzüyoruz, dalıyoruz, uçuyoruz, eğleniyoruz! 
Bir kez daha neredeyiz? 
Gezipol Turizm ile Olympos Tatili'ndeyiz demeye hazır mısın? 
O zaman başlıyoruz. Türkiye'nin en doğal, en aktivete dolu tatil organizasyonu seni bekliyor!

*Rezervasyon için 200TL kapora bedeli ödemesi yap, kalan bedeli tura çıkmadan 7 gün önceye kadar öde !  
*Son 15 güne kadar koşulsuz iptal hakkı! 

İletişim: 0 506 218 32 52 - 0 324 999 05 88
Adres : Aydınlıkevler mah. Dumlupınar Cad. Yusuf Gök Apt. 1. Kat No: 1 YENİŞEHİR

gezipolmersin@gmail.com - mersingezikulubu@gmail.com
GEZİPOL / MERSİN GEZİ KULÜBÜ

 

 • 1. Gün 08 Temmuz Çarşamba
  Buluşma ve Hareket

  1. Gün Çarşamba

  Buluşma ve Hareket


  Hareket noktalarımızdan misafirlerimizi alarak Antalya'ya hareket ediyoruz.


  Hareket Noktaları
  22.00 | Gezgin Adana Ofis Önü (Barajyolu 6,5 Durak Ziraat Bankası Karşısı) 
  22.45 | Tarsus Batı Gişeleri (Ülküköy)
  23.30 | Mezitli Vipol Alışveriş Merkezi 

  2. Gün Perşembe

  Adana - Tarsus - Mersin - Olympos

  Gerekli molalarımızın sonrasında 10:00 sularında Olympos mevkiine ulaşıyoruz. Olympos bölgesinin başladığı alandan itibaren bir yandan Olympos'ta neler yapabileceğimizi keşfediyoruz ve panoramik Olympos Turu yapıyoruz. Sabahın erken saatlerinde kuş cıvıltıları eşliğinde, Olympos'un yeşillikleri arasından geçerek pansiyonumuza ulaşıyoruz. Pansiyonumuza ulaştıktan sonra rehberimizin odalarımızı hazırlamasını bekliyoruz. Odalarımız hazırlanıncaya dek kısa bir yürüyüş yapabilir ya da pansiyonumuzda bulunan çardaklarda doğanın güzelliğinin ve sakinliğinin tadını çıkartabilirsiniz. Saat 12:00 sularında odalarımız hazırlanmış oluyor. Kısa bir dinlenmenin ardından saat 14:30'da Antik Kent Gezisi ve Olympos Sahili programımız için resepsiyonumuzun önünde buluşuyoruz. Eğer belirtilen saatten daha önce denize giden misafirlerimiz Antik Kent gezisine katılmak isterlerse, 14:40'da Antik Kent Müze girişinde bizleri bekleyebilirler. Antik Kent Gezisi'nden sonra direkt olarak sahile geçileceği için yanımızda mayo ve deniz kıyafetlerimizin bulundurulması faydalı olacaktır. Gezi esnasında yapacağımız kısa tırmanışlar için misafirlerimizin deniz terlikleri yerine deniz ayakkabısı  tercih etmesi önemlidir. Antik Kent Müze girişinde müzekartı olan misafirler ücretsiz geçiş yapabilmektedir.  Müze kartı olmayan misafirlerimiz ise cüzi bir ücreti bulunan toplu müze geçiş kartı satın alabilirler. Likya Birliği'nin doğu kısmını temsil eden, M.Ö. 200'lü yıllara dayanan bir geçmişe sahip Olympos Antik Kenti harabeleri içerisinde gezinirken kendinizi hem bir tarih yolculuğunun içerisinde bulacak, hem de doğanın içerisine gizlenmiş güzellikleri bu güzel yürüyüşle keşfedeceksiniz. Yürüyüşümüzün sonunda ise Olympos ve Çıralı Plajlarını panoramik olarak izleyebileceğiniz ve unutulmaz fotoğraflar yakalayacağınız harika bir manzara sizleri bekliyor. Keyifli bir Antik Kent Gezisi'nin ardından dileyen misafirlerimizle toplu olarak Olympos Sahili'ne geçiyoruz ve akşam yemeğine kadar korsanların şehri Olympos'un denizinin ve güneşinin tadını çıkartıyoruz. Akşam yemeğimizi pansiyonumuzda aldıktan sonra Kemer'de yer alan Inferno&Aura Club programlarımız için saat 22:00 sularında repsiyonumuz önünde buluşuyoruz.(Ekstra) Türkiye'nin en büyük açık hava discosunda bugüne özel Köpük Parti eşliğinde doyasıya dans edebilir ve eğlencenin sınırlarını zorlayabilirsiniz. Saat 03:00 sularında Kemer'e veda ediyoruz ve pansiyonumuza geri dönüş yapıyoruz. Eğlenceli bir günün ardından güzel bir istirahat vakti! 

  3. Gün Cuma

  Olympos - Adrasan - Olympos

  Keyifli bir günün yorgunluğunu attıktan sonra, en güzel günü ilk güne koymuşlar dediğinizi duyabiliyoruz. Ama yanılıyorsunuz. 2009 yılında başladığımız Olympos programlarımızda bu sene 10. yılımızı tamamlıyoruz ve sizlerle birlikte her geçen gün kendimizi yeniliyoruz. Hiçbir şey bitmedi, her şey daha yeni başlıyor! Kahvaltımızı pansiyonumuzda aldıktan sonra Adrasan Sulu Ada Tekne turu için Adrasan'a doğru hareket ediyoruz. (Esktra) Eğer Olympos'a kadar gelip de, Sulu Ada Tekne Turu'na katılmadıysanız lütfen Olympos'a gittiğinizi hiç ama hiç kimseye söylemeyin. Çünkü bugün hayatınıza unutulmaz bir anı ekleyeceksiniz. Hatta sizin Olympos'ta olduğunuzu kimse bilmiyorsa Instagram'a fotoğraf atarken kendinizi Maldivler'de gibi gösterebilirsiniz ki biz bunu sıkça yapıyoruz. :) Akşam 17:30'a kadar sürecek tekne turumuzda Sulu Ada'nın berrak koylarında gönlünüzce yüzebilir, teknemizden denize defalarca atlayabilirsiniz. Taptaze balıklarımız, makarnamız ve salatamız eşliğinde denizin vermiş olduğu açlığınızı giderebilirsiniz. Üzerine bir de karpuz ve çay ikramlarımızla sizler için her şeyi düşündük! Sulu Ada'da unutamayacağınız bir günün ardından tekne turumuzu tamlayarak Olympos'a pansiyonumuza hareket ediyoruz. Adrasan Plajı'nda şöyle bir gözünüzün kaldığının farkındayız. Endişelenmeyin, yarın yine buradayız. :) Pansiyonumuza dönüp akşam yemeğimizi aldıktan sonra 22:30 sularında Likya Barda Canlı Müzik devamında 80’ler 90’lar Partisi ile programımıza devam ediyoruz. Programımızı tamamladıktan sonra pansiyonumuza geçiyoruz ve kusursuz bir günün ardından biraz dinlenmenize müsaade ediyoruz. :) 

  4. Gün Cumartesi

  Olympos - Adrasan - Olympos

  Bugüne de uyanabildiyseniz ne mutlu size! Bazı misafirlerimiz şuan bir yerlerde saklanıyor ve yeter artık yeter diye çığlıklar atıyor olabilirler. Hayır yetmez! Tamam biraz yorulduk, ama çok eğlenceli değil mi! Bir sonraki tatilde söz dinleniriz. Ama burası Olympos! Burada durmak yok. :) Pansiyonumuzda kahvaltımızı aldıktan sonra, yeniden Adrasan'a doğru yola çıkıyoruz. Adrasan'da kumun, güneşin ve denizin tadını doyasıya çıkarıp, biraz da dinleneceğiz. Hem dinleneceğiz hem de eğlenceli turnuvalarımızla tatilimize renk katacağınız. Sizler için hazırladığımız, eğlenceli oyunlarımız ve turnuvalarımıza katılmak için şimdiye kadar takımınızı kurmuş olduğunuzu düşünüyoruz. :) Keyifli bir günün ardından Adrasan programımızı tamamlıyoruz ve pansiyonumuza doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeğimizi pansiyonumuzda aldıktan sonra dileyen misafirlerimiz Tavla Turnuvamıza katılabilirler. Talep olması halinde Mehtap Turu ya da Yanartaş gezisi aktivitelerimiz de sizleri bekliyor!(Ekstra) Programlarımızı tamamladıktan sonra istirahat vakti!

  5. Gün Pazar

  Olympos – Mersin – Tarsus - Adana

  Maalesef Olympos Tatilimizin en buruk sabahına merhaba diyoruz. Çünkü bugün dönüş vakti. Geriye güzel dostluklar, arkadaşlıklar ve bol kahkahalı fotoğraflar bırakarak Mersin’e doğru hareket ediyoruz.

  Olympos Tatili'nizde bizleri tercih ettiğiniz için sizlere sonsuz kez teşekkür ediyoruz. Unutulmaz bir tatil geçirdiğinizden eminiz çünkü 10 yıldır aynı hassasiyetle sizler için çalışıyoruz. Geri bildirimleriniz ise bizler için çok kıymetli! Lütfen bize olumlu olumsuz eleştirilerinizi bildiriniz.

  Başka bir Gezipol Turizm organizasyonunda yeniden buluşabilmek dileğiyle

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

► 3 Gece 4 Gündüz Konaklama  
► Mersin'den Gidiş Dönüş Ulaşım
► 3 Adet Açık Büfe Sabah Kahvaltısı
► 3 Adet Akşam Yemeği
► Gezipol Turizm Refakat Hizmeti
► Profesyonel Rehberlik Hizmeti
► Seyahat Sağlık Sigortası

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

► Ekstra Harcamalar   
► Öğle Yemekleri 
► Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
► Inferno&Aura Club Transfer ve Giriş Ücretleri: 35,00TL 
► Tekne Turu (Transfer, Gün boyu Tekne Turu ve Öğle Yemeği Dahil) : 100,00TL
► Yanartaş Gezisi: 40,00TL
► Mehtap Tekne Turu: 40,00TL

Önemli Notlar;
Fiyat Türü Peşin
Single(Kişi Başı) 900 ₺
Double(Kişi Başı) 700 ₺
Triple(Kişi Başı) 0 ₺
0-2 Yaş (Koltuk istenmez ise) Ücretsiz
3-6 Yaş (Koltuk istenmez ise) 0 ₺
7-12 Yaş (Koltuk verilir) 550 ₺

Yorum yazılmamıştır.

Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.