TUR BİLGİLERİ
Çıkışlı
KIBRIS TURU
02 Mart 2020
04 Mart 2020
1035 ₺
Tur Arama
FARKLI TARİH SEÇENEKLERİ
02 Mart 2020 - 04 Mart 2020 Her Pazartesi Çıkışlı
1035 ₺
09 Mart 2020 - 11 Mart 2020 Her Pazartesi Çıkışlı
1035 ₺
16 Mart 2020 - 18 Mart 2020 Her Pazartesi Çıkışlı
1035 ₺
23 Mart 2020 - 25 Mart 2020 Her Pazartesi Çıkışlı
1035 ₺
30 Mart 2020 - 01 Nisan 2020 Her Pazartesi Çıkışlı
1035 ₺

MERSİN GEZİ KULÜBÜ ⎥ GEZİPOL FARKIYLA

 Her Pazartesi Adana Çıkışlı Kıbrıs Turu 3 Gün 2 Gece

TUR TARİHLERİMİZ;

1. TUR: 17 ŞUBAT - 19 ŞUBAT 2020 

2. TUR: 24 ŞUBAT - 26 ŞUBAT  2020 

3. TUR: 02 MART - 04 MART 2020 

4. TUR: 09 MART - 11 MART 2020 

5. TUR: 16 MART - 18 MART 2020 

6. TUR: 23 MART- 25 MART 2020 

7. TUR: 30 MART- 01 NİSAN 2020 

 

UÇUŞ BİLGİLERİ

PC1852 Adana – Lefkoşa / 09.55 – 11.10

&

PC1851 Lefkoşa – Adana / 21.05 – 23.15

 

HER PAZARTESİ ADANA HAREKETLİ
         

2 Gece 3 Gün – 3*-4*ve 5*  Otellerde Yarım Pansiyon Konaklama

 

BEŞPARMAK DAĞLARI – BEYLERBEYİ KOYU – BELLEPAİS MANASTIRI - ST. HİLARİON KALESİ -MAVİ KÖŞK- GİRNE KALESİ-LEFKOŞA-MAKORİOS SARAYI-BOĞAZ ŞEHİTLİĞİ-BARBARLIK MÜZESİ-MAGOSA SURLARI-KAPALI MARAŞ-BARNABAS İKON VE ARKEOLOJİ MÜZESİ-KRAL MEZARLARI


Kıbrıs, Altın Rengi Kumsalları,Gürme Tatları,Tarihi Yapıları,Gece Eğlenceleri, ve şansını denemek isteyenler için vazgecilmez bir destinasyon,

İlkbahar ve Sonbahar en güzel mevsimi,İsteğiniz otelde kalabilme özgürlüğü ile gezimall  farkıyla
   

Hayat Gezince Güzel!
Unutulmaz  kefiyli anlar yaşa ve  Hisset!

*Son 30 güne kadar koşulsuz iptal veya tarih değişikliği hakkı! 

Bilgi & Rezervasyon
0 324 999 05 88
0 506 218 32 52
info@gezipol.com
Adres : Aydınlıkevler mah. Dumlupınar Cad. Yusuf Gök Apt. 1. Kat No: 1 YENİŞEHİR
GEZİPOL / MERSİN GEZİ KULÜBÜ

3*-4* ve 5* OTELLERDE KONAKLAMA | OTELLERDE; 2 ADET SABAH KAHVALTISI ve 2 ADET AKŞAM YEMEĞİ

 TÜRKÇE REHBERLİK | ERCAN-GİRNE-ERCAN GİDİŞ DÖNÜŞ TRANSFERLER

 

***** UÇUŞ SAATLERİ ÖRNEK OLARAK YAZILMIŞTIR. DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR *****

 • 1. Gün 02 Mart Pazartesi
  Adana - Lefkoşa

  Adana Şakirpaşa Havalimanı’nda buluşmanın ardından Lefkoşa’ya keyifli bir yolculuk. Lefkoşa’ya varışımızın ardından alanda sizleri karşılamak üzere tahsis edilen transfer aracımız ve görevli personelimizle birlikte Kıbrıs’ın incisi olan Girne’ye gitmek üzere harekete geçiyoruz. Girne’ye varınca ilk olarak otelimizde oda giriş işlemlerimizi tamamlayıp odalarımıza yerleşiyoruz. Dileyen misafirlerimiz otelin çeşitli aktivitelerinden yararlanabilir veya Girne şehir merkezine inerek alışveriş yapabilir ve Girne Tarihi Limanında keyifli zaman geçirebilirler. Akşam yemeğimiz otelimizde.

 • 2. Gün 03 Mart Salı
  Beşparmak Dağları – Beylerbeyi Koyu – Bellepais Manastırı – St. Hilarion Kalesi

  Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Beşparmak Dağları & Bellapais Manastırı & Girne turumuzu gerçekleştireceğiz. (100 TL) Girne dağlarının eteğinde bulunan ve eski bir Rum köyü olan Beylerbeyi Köyüne gidiyoruz. Orada 12.yy. da tamamlanan gotik mimarinin en güzel örneklerinden biri olan Bellapais Manastırını yemyeşil dokusuyla Beylerbeyi Köyünü görüp fotoğraf çekmek veya çay kahve içmek isteyen misafirlerimiz için verilecek molanın ardından, Beşparmak dağları üzerine kurulmuş üç büyük kuleden en batıda yer alan St. Hilarion Kalesi ziyaret edip, 1974 yılında, ilk kara harekâtının başladığı nokta olan Karaoğlanoğlu bölgesindeki Karaoğlanoğlu Şehitliğini ziyaret ediyoruz. Kıbrıs gezisinde mutlaka görülmesi gereken yerlerden biri olan Mavi Köşk’ü ziyaret ediyoruz. 1956 yılında Girne-Güzelyurt dağ yolu üzerine yapılmış olan 2 katlı ve 16 bölümden oluşan bu köşk, oldukça enteresan özelliklere sahip. Öncelikle köşkün öneminden biraz bahsedelim. Gidip gören herkesi büyüleyen bu köşk, Kıbrıs Cumhuriyeti’nin kurucusu Baş Piskopos Makarios’un avukatı İtalyan asıllı Rum Pablo Pavilides’e ait. Pavilidesi’in avukat olduğuna bakmayın. Zira kendisi yaşadığı dönemde Ortadoğu’nun en büyük silah kaçakçısı olarak bilinmekteydi. Girne’ye tam anlamıyla hâkim konumda bulunan Mavi Köşk ise, Pavilides’in iş ve özel yaşamının bir sentezi olarak işlev görmüş. Pavilides, bu köşkü hem kişisel zevklerini tam anlamıyla yaşamak hem de işini tam güvenli bir şatoda yapmak ihtiyacı duyduğu için yaptırmış. Mavi Köşk’ün büyülü hikayesini rehberimizden dinledikten sonra Rum ordusunun Türk ordusuna karşı kullanmış olduğu ağır silahların yer aldığı Açık Hava Müzesini ve ardından da yavuz çıkarma körfezini, barış ve özgürlük anıtını panoramik olarak görüyor ve adanın en sıcak dokusuna sahip Girne şehrine doğru gitmek için harekete geçiyoruz. Girne’de ilk olarak şehri korumak amacıyla inşa edilen tarihi Girne Kalesini ve içerisinde bulunan zindanlarını Arkeoloji Müzesini ve dünyadaki şuana kadar çıkartılabilmiş en eski 2300 yaşındaki ikinci Gemi Batığını görüyoruz. Daha sonra geçmişte ticari amaçlarla kullanılan ve adayı Ortadoğu’nun en büyük ticaret merkezine çeviren tarihi Girne Limanının kuşbakışı görüntüsünü aldıktan sonra Girne şehrinde serbest zaman verilecektir. Verilen serbest zamanda, dileyen misafirlerimiz Girne limanında kahvesini yudumlayabilir, Kıbrıs Evi olarak adlandırılan restoran da Kıbrıs mutfağına özgü yemeklerin tadına bakabilir, dileyenler de Girne çarşıda bulunan mağazalarda alışverişini yapabilir. Daha sonra otobüste buluşup otellerimize gitmek üzere hareket ediyoruz, otelde alınacak akşam yemeğinden sonra dileyen misafirlerimiz otel aktivitelerinden yararlanabilir veya ilerleyen saatlerde hareketlenmeye başlayan Girne restoran ve barlarında keyifli zaman geçirebilirler.

 • 3. Gün 04 Mart Çarşamba
  Lefkoşa – Makarios Sarayı – Boğaz Şehitliği – Barbarlık Müzesi – Adana

  Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Boğaz Şehitliği & Cumhurbaşkanlığı Sarayı & Lefkoşa turumuzu gerçekleştirmek üzere (100 TL) otelden hareket ediyoruz. Lefkoşa şehri ile Girne’yi birbirine bağlayan Lefkoşa – Girne boğazı vadisini kullanıp adanın iç kesimine doğru ilerlerken Makarios’un Sarayının panoramik görüntüsünün ardından Kıbrıs’taki en büyük şehitlik olan Boğaz Şehitliğini ziyaret edip başkent Lefkoşa’ya geçiyoruz. Lefkoşa’da Binbaşı Nihat İlhan’ın eşi ve üç çocuğunun küvette katledildiği ev; Barbarlık Müzesini ziyaretin etmemizin ardından da adayı iki farklı bölgeye ayıran yeşil hat sınır çizgisinden kesitleri, Lefkoşa‘yı kasnak gibi saran Lefkoşa surlarını, Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nı, şehre girişi sağlayan üç orijinal kapıdan biri olan tarihi Girne Kapısını gördükten sonra da Gazimağusa’ya doğru harekete geçiyoruz. Uçsuz bucaksız gibi görünen Mesarya ovasından geçip Gazimağusa bölgesine varıyoruz ve serbest zaman veriyoruz. Verilen serbest zamanda, dileyen misafirlerimiz Magosa Surları içinde kahvesini yudumlayabilir, Temel Reis olarak adlandırılan restoran da Kıbrıs ve Türk mutfağına özgü yemeklerin tadına bakabilir, Petek Pastanesi olarak adlandırılan yerde Kıbrıs’a özgü tatlıların tadına bakabilir, dileyenler de Magosa Surlar içinde mağazalarda alışverişini yapabilir. Serbest zamanın bitişinden sonra Lala Mustafa Paşa Camiyi, Venedik Sarayı kalıntılarını, ünlü Namık Kemal meydanı ve vatan şairi Namık Kemal’in Zindanını, hayalet şehir olarak günümüze kadar gelen Kapalı Maraş sınır gezisini tamamladıktan sonra, adada ilk kez Hristiyanlığı yaymaya çalışan St.Barnabasa hitaben inşa edilen bugünkü St Barnabas ikon ve arkeoloji müzesini ziyaret edip, Kral Mezarlarını panoramik gördükten sonra Kıbrıs turumuz burada son buluyor. Aracımız Ercan havalimanına dönüş transferimizi gerçekleştiriyor. Check-in işlemlerini yaptıktan sonra Adana’ya keyifli bir yolculuk. Adana’ya varışımızın ardından bir başka organizasyonda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

✅ Adana - Lefkoşa - Adana Pegasus veya Anadolu Jet gidiş dönüş uçak biletleri

✅ 2 Gece 3 Gün Yarım Pansiyon Konaklama 

✅ 2 Sabah Kahvaltısı

✅  2 Akşam Yemeği

✅  Ercan-Girne Ercan Gidiş Dönüş Transferler

✅ Profesyonel Kokartlı Rehberlik Hizmeti

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

❌ Otelde Alınacak Olan Akollü ve Alkolsüz İçecekler

❌ Tüm öğle yemekleri ve tüm yemeklerde alınacak içecekler

❌ Tüm Çevre Gezileri

❌ Tüm Kişisel Harcamalar

❌ Ekstra Belirtilen Organizasyonlar

❌ Müze ve Ören Giriş Ücretleri

❌ Esktra Turlar ( Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar)

Not: Pasaport ile çıkış yapacak olanların Pasaport Harç Pulu (50 TL) misafire aittir. (Nufüs Cüzdanları ile çıkışl yapmaları tavsiye edilir.) 

Sürücü Belgesi ile alana giden yolcu kesinlikle uçamaz.

Önemli Notlar;
 • Uçaklı turlarımızda katılım gösteren misafirlerimizin uçak biletleri GRUP PNR şeklinde düzenlenmektedir. Uçak biletleriniz elektronik bilet olup; Check-in işlemleri T.C. Vatandaşlık numarası taşıyan kimlikleriniz ile satın aldığınız turun uçuşunun yapılacağı havayoluna ait kontuara başvurularak gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle turunuzun uçuşuyla ilgili bilet numarası veya PNR verilmemektedir.
 • Satın alınan uçaklı turunuz için uçak saatlerinde yaşanacak herhangi bir değişiklik, bunların yanı sıra turunuzun rehber bilgilendirmesi turun başlangıç gününden 1 gün öncesinde rezervasyonlarınızda belirteceğiniz Gsm numaralarınıza SMS veya Kültür Turları departmanımız tarafından aranarak bildirilecektir.
 • Uçaklı Kıbrıs Turuna katılan misafirlerimizin uçak kalkış saatlerinden en az 2,5 saat öncesinde ilgili şehrin havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde Pegasus Havayolları ya da AnadoluJet Kontuarı önünde T.C Nüfus Cüzdanları ile birlikte bulunmaları gerekmektedir. Pegasus Havayolları ya da AnadoluJet Kontuarına ait Ankara-Lefkoşa (Ercan) Uçağı ile K.K.T.C'ye uçuş sonrası, Ercan Havalimanına indikten sonra havalimanı çıkış kapısında Baytatil rehberleri tarafından karşılanıyoruz.
 • Ailesi ile birlikte seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı misafirlerimizin KIBRIS’ a geçişleri için NOTER den onaylı MUVAVFAKATNAME almaları gerekmektedir. Devlet memuru olan misafirlerimiz kurumlarından onay yazısı almaları gerekmektedir. Turumuzda bulunan kişi sayısına göre araç tipleri tayin edilir.
 • Uçaklı tur paketi satın alan misafirlerimiz yukarıda belirtilen maddeleri PEŞİNEN kabul eder.
Fiyat Türü Peşin
Single(Kişi Başı) 1176 ₺
Double(Kişi Başı) 1035 ₺
Triple(Kişi Başı) 0 ₺
0-2 Yaş (Koltuk istenmez ise) Ücretsiz
3-6 Yaş (Koltuk istenmez ise) 400 ₺
7-12 Yaş (Koltuk verilir) 895 ₺

Yorum yazılmamıştır.

Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.