TUR BİLGİLERİ
Mersin-Tarsus-Adana Çıkışlı
4 GECE 5 GÜN GÜNEY EGE TURU
30 Temmuz 2021
05 Ağustos 2021
1550 ₺
Tur Arama
FARKLI TARİH SEÇENEKLERİ
30 Temmuz 2021 - 05 Ağustos 2021 YARIM PANSİYON
1550 ₺
06 Ağustos 2021 - 12 Ağustos 2021 YARIM PANSİYON
1550 ₺
13 Ağustos 2021 - 19 Ağustos 2021 YARIM PANSİYON
1550 ₺
20 Ağustos 2021 - 26 Ağustos 2021 YARIM PANSİYON
1550 ₺
27 Ağustos 2021 - 02 Eylül 2021 YARIM PANSİYON
1550 ₺

4 GECE 5 GÜN KONAKLAMALI GÜNEY EGE TURU

Her Cuma Akşamı Yola Çıkışlı

Otobüs Kalkış Yeri : Gezipol Ofis Önü (Eski Adese Durağı)

Yola Çıkış Saati : 17:00

Fiyat : 1450 TL+450 TL

(3 Öğle Yemeği - 4 Tekne Turu - Jeep Safari Fiyata Dahildir ) 

 

TUR TARİHLERİMİZ;

09-15 TEMMUZ - 1450 TL 

19-25 TEMMUZ - 1600 TL (BAYRAM ÖZEL)

23-29 TEMMUZ - 1550 TL  

30TEMMUZ-05 AĞUSTOS - 1550TL

06-12 AĞUSTOS - 1550TL

13-19 AĞUSTOS - 1550 TL

20-26 AĞUSTOS - 1550 TL

İletişim: 0 506 218 32 52 - 0 324 999 05 88
Adres : Aydınlıkevler mah. Dumlupınar Cad. Yusuf Gök Apt. 1. Kat No: 1 YENİŞEHİR
GEZİPOL / MERSİN GEZİ KULÜBÜ

 • 1. Gün 30 Temmuz Cuma
  (Yuvarlakçay-Akyaka-Azmak Çayı-Gökova Tekne Turu- Sedir Adası )

  Sabahın erken saatlerinde doğal güzelliği ile ortamın büyüsüne kapılacağınız Yuvarlakçay ’ da serpme köy kahvaltısını aldıktan sonra evleriyle mimarlık ödülüne sahip olan Akyaka’ ya doğru hareket ediyoruz. Akyaka ‘da ilk olarak misafirlerimizle muhteşem flora ve faunaya sahip Azmak Çayında küçük tekneler ile berrak serin sular içindeki doğal florayı akvaryum seyreder gibi izliyoruz. Ortalama 20 dakika süren Azmak Çayında kanal tekne turumuzu tamamladıktan sonra  Gökova Tekne Turu için liman da bizleri bekleyen teknemizdeki yerimizi alıyoruz. jacques Cousteau’nun “Dünyanın cenneti” dediği Gökova’nın el değmemiş koyların da doyasıya gezmeye başlıyoruz. Gelibolu Adası, Cleopatra Plajı, Sedir Adası, İncekum, Lacivert Koy gibi birbirinden güzel koylarda yüzme molası vereceğimiz koylar arasında. Öğle yemeği dahil olan Gökova Tekne turumuzu ortalama 18:00 da Akyaka limanında sonlandırıyoruz. Dinlenmek üzere  Marmaris  merkezde sahile sıfır konumda bulunan otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeğinden sonra dileyen misafirimiz Marmaris gecelerini doyasıya yaşamak için sahil boyunca bulunan eğlence mekanlarını değerlendirebilir.

   

 • 2. Gün 31 Temmuz Cumartesi
  (Jip Safari – Armutalan – Turğu Şelalesi – Kız Kumu – Su Şavaşı)

  Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası eğlence dolu bir program olan Marmaris Jeep Safari turu ile Marmaris’in doğal güzelliklerine hayran kalacaksınız. Safari turumuz tam gün öğle yemeği dahil olarak yapılmakta. Eğlenceli anlar eşliğinde yolculuğun tadını çıkarırken turumuzun ilk durağı olan Kız Kumu‘na varacağız. Burada kumdan bir yol denizi ikiye ayırırcasına derinlere uzanmıştır. Sırasıyla Turgut Köyü Şelalesi ,Turgut Köyü ve Armutalan programımızda ki noktalarımız olacak. Jeep safarinin en eğlenceli kısmı olan su tabancası ile yapacağımız su savaşı ile güne renk katacağız. Jeep safari turumuz sonrasında dinlenmek üzere otelimize geçiyoruz.

 • 3. Gün 01 Ağustos Pazar
  (Aşıklar Yolu – Kral Mezarlıkları – İztuzu Plajı – Çamur Banyosu – Göcek – Fethiye)

  Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası Marmaris ile vedalaşıyoruz. İlk olarak bir ağaç tüneli olan Aşıklar Yolu’nu ziyaret ediyoruz. Aşk üzerine dileklerimizi tutup grup fotoğrafımızı aldıktan sonra Dalyan ‘ a doğru yola çıkıyoruz. Ortaca kasabasından Dalyan Kanal Tekne Turu için bizleri bekleyen küçük teknelere binerek ortalama 45 dakika sürecek tekne turu sonrasında İztuzu Plajına ulaşıcağız. Bu süreçte sazlıkların arasından geçerek Dalyan’ın simgesi olan olan Kaunos Kral Mezarlarını görüyoruz. Rehberimizin anlatımı eşliğinde fotoğraflarımızı aldıktan sonra Caretta & Caretta Kaplumbağlarının simgesi haline gelen İztuzu Plajına ulaşıyoruz. Burada vereceğimiz yüzme molası sonrası tekrar teknedeki yerimizi alıyoruz ve dileyen misafirlerimizle çeşitli hastalıklara iyi gelen ve cildi gençleştiren kükürtlü çamur banyosu yapıyoruz. Öğle yemeğimizi Dalyan ‘ da altıktan sonra Göcek ‘ e doğru yola çıkıyoruz. Göcek merkezde vereceğimiz serbest zaman sonrası dinlenmek üzere Fethiye ‘ de bulunan otelimize geçiyoruz.

 • 4. Gün 02 Ağustos Pazartesi
  (Tlos Antik Kenti – Saklıkent Kanyonu – Ölüdeniz – Kayaköy)

  Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası Tlos Antik Kenti ile programımıza başlıyoruz. Likya bölgesi olarak bilinen coğrafyanın en eski yerleşim yeri olan Tlos Antik Kenti gezimizi tamamladıktan sonra güneş ışınlarının giremeyeceği kadar dar ve yüksek olan Saklıkent Kanyonu ile programımıza devam ediyoruz. Rehberimiz eşliğinde ortalama 1.30 saat sürecek kanyon yürüyüşümüzün sonrasında rehberimizin vereceği serbest zaman diliminde rafting ve zipline yapabiliriz. Rehberimizin vereceği serbest zaman bitiminde Saklıkent ‘ ten ayrılıp Ölüdenize doğru hareket ediyoruz. Ölüdeniz plajında vereceğimiz yüzme molasından sonra terk edilmiş evlerde geçen bir masal hikayesi olan Kayaköy‘e doğru yola çıkıyoruz. Lozan antlaşması sonucu mübadele ile terk edilmiş olan eski bir Rum köyü olan Kayaköy’ü gezerken 1920’li yılları yaşayacak, sokaklarında dolaşırken o dönem insanlarının yaşantılarından esintiler bularak onların hüzünlü gidiş öykülerine ortak olacaksınız. Kayaköy gezimiz sonrasında dinlenmek üzere Fethiye ‘ de bulunan otelimize geçiyoruz.

 • 5. Gün 03 Ağustos Salı
  (Kalkan – Kaputaş Plajı – Kaş – Üçağız Köyü – Kekova – Batık Şehir – Simena(Kale)Köy – Hamidiye Koyu )

  Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası otelimizden ayrılarak Kalkan üzerinden devam ederek Kaputaş Plajı’na ulaşıyoruz. (Burada trafiğin durumuna göre rehberimiz tarafından müsaitlik görüldüğü takdirde fotoğraf molası verilecektir). Fotoğraf molamızın ardından Kaş‘a doğru hareket ediyoruz. Rehber eşliğinde Kaş’ın arnavut kaldırımlı sokaklarında ufak bir gezinti yapıp sonrasında kısa bir kahve molası veriyoruz. Serbest zaman bitiminde Demre Üçağız Köyü‘ne doğru yola çıkıyoruz. Tarih ile iç içe olan bu şirin balıkçı köyünden Kekova tekne turuna çıkıyoruz. Tekne turumuzda denizin içindeki lahitleri görüp fotoğraflama imkanı bulacağız. Ayrıca Kekova Adası, Batık Şehir, Hamidiye koyu, Tersane koyu bu tekne turumuzda başlıca görecegimiz yerler arasındadır. Tekne turu sırasında yarım ada olan Simena(Kale)Köyünün limanına teknemiz yanaşarak 1 saatlik serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman dilimde bugüne kadar yediğimiz dondurmaları unutturan dondurmaların tadına bakabilir dar sokaklarında gezip Simena Kalesini gezebilirsiniz. Tekne turumuzu Üçağız Köyünde sonlandırıyoruz ve artık bu şirin balıkçı kasabası ve Güney Ege ile vedalaşarak eve dönüş yolculuğumuz başlıyor. Siz değerli misafirlerimizi karşıladığımız noktalarda indirerek başka bir organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

 

► Prizli-TV'li Lüks Araçlarla Ulaşım

► Seyahat Sigortası

► 4 Gece Otelde Konaklama

► Otelde 4 Akşam Yemeği

► Otelde 4 Sabah Kahvaltısı

► Araç İçi İkramlar

► Profesyonel Rehberlik Hizmeti

► Gezipol / Mersin Gezi Kulübü Refakatçilik Hizmeti

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 

► Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

► İlk Gün Sabah Kahvaltısı ( Yuvarlak Çay'da )

► Öğle Yemekleri

► Azmak Nehri Tekne Turu ( Akyaka )

► Dalyan Kanal Tekne Turu

► Kekova Tekne Turu ( Öğle Yemekli )

► Gökova Tekne Turu ( Öğle Yemekli )

► Marmaris Jeep Safari ( Öğle Yemekli )

İsteğe Bağlı Ekstra Aktiviteler

► Marmaris-Fethiye Gece Clubu Ulaşım+Giriş Ücretleri (25-30 TL)

►Ölüdeniz'de Yamaç Paraşütü (600-700 TL)

 

Not: Ekstra olan etkinliklerimize katılmak isteğe bağlıdır. 

Not: *

 

***Güney Ege Turumuz İle Alakalı Bilmeniz Gerekenler***

1 - Kalkış Saati ve Noktalarımız :
Mersin : Gezipol Ofis Önü (Eski Adese Önü) 17:00
Adana : Ofis Önü (Baraj Yolu 6,5 Durağı) 18:00
2 - Kayıt için kişi başı 500 TL kapora (ön ödeme) alınıp, Geri kalan ücreti tura 7 gün kalaya kadar ödeyebilirsiniz.
3 - Fiyatlarımız 2 ve 3 kişilik odalarda kişi başıdır. Konaklanacak otellerimizden tek kişilik odalarda gecelik 150 TL fark olmaktadır.
4 - Çocuk indirimleri 2 veya 3 yetişkinin yanında 1 çocuk olarak geçerlidir. "0-6" yaş çocuk koltuk istenmez ise ücretsizdir. "6-11" yaş çocuk ise 1150 TL'dir. "6-11" yaş çocuğa koltuk alımı zorunludur.

 

 

Rehber, hava ve yol şartlarına göre programda değişiklik yapabilir.

Tüm turlarımızı GEZİPOL / MERSİN GEZİ KULÜBÜ adı altında düzenlemekteyiz. Dolayısıyla Gezipol Seyahat Acentası veya Mersin Gezi Kulübü logosu olmayan turlarla alakamız yoktur.

 

Önemli Notlar;

 

***Güney Ege Turumuz İle Alakalı Bilmeniz Gerekenler***

1 - Kalkış Saati ve Noktalarımız :
Mersin : Gezipol Ofis Önü (Eski Adese Önü) 17:00
Adana : Ofis Önü (Baraj Yolu 6,5 Durağı) 18:00
2 - Kayıt için kişi başı 500 TL kapora (ön ödeme) alınıp, Geri kalan ücreti tura 7 gün kalaya kadar ödeyebilirsiniz.
3 - Fiyatlarımız 2 ve 3 kişilik odalarda kişi başıdır. Konaklanacak otellerimizden tek kişilik odalarda gecelik 150 TL fark olmaktadır.
4 - Çocuk indirimleri 2 veya 3 yetişkinin yanında 1 çocuk olarak geçerlidir. "0-6" yaş çocuk koltuk istenmez ise ücretsizdir. "6-11" yaş çocuk ise 1150 TL'dir. "6-11" yaş çocuğa koltuk alımı zorunludur.

 

 

Rehber, hava ve yol şartlarına göre programda değişiklik yapabilir.

Tüm turlarımızı GEZİPOL / MERSİN GEZİ KULÜBÜ adı altında düzenlemekteyiz. Dolayısıyla Gezipol Seyahat Acentası veya Mersin Gezi Kulübü logosu olmayan turlarla alakamız yoktur.

Fiyat Türü Peşin
Single(Kişi Başı) 2150 ₺
Double(Kişi Başı) 1550 ₺
Triple(Kişi Başı) 0 ₺
0-2 Yaş (Koltuk istenmez ise) Ücretsiz
3-6 Yaş (Koltuk istenmez ise) 0 ₺
7-12 Yaş (Koltuk verilir) 1250 ₺

Yorum yazılmamıştır.

Formu doldurun, satış temsilcimiz beirttiğiniz süre içinde sizi arasın. Zorunlu alanları (*) doldurmalısınız.